SKŘÍTKOVA ZAHRÁDKA 

(připravuji)

Kdo spí na polštáři z mechu? Našlapujte zlehka, ať Tobolku, Malvína nebo Chmůrka nevylekáte. Každý z nich má svůj sen, který můžete snít v tichosti s ním. Zavřete víčka a vklouzněte do pelíšku za nimi. Projděte se kouzelnou krajinou jemně laděných zvuků. Poslechněte si píseň ze svého nitra a dovolte koutkům úst, ať se roztáhnou v plynulý úsměv....

Každou zahrádku, les i palouk obývá nějaký skřítek. Ten kterého si vyberete pro sebe, nebo někoho Vám blízkého, Vás obohatí svým příběhem. Pozve Vás do tajemné krajiny  plné kouzel a bytostí, které se stanou součástí i Vašeho světa . Pokud budete chtít, můžete si se skřítky povídat, nebo je jen obdivovat a přijímat lásku, kterou šíří kolem sebe. Stačí jim  nabídnout  prostor, kde jim bude dobře. Na stole, v knihovně, toaletce, polici či v koupelně. Líbit se jim bude i v pergole. Vlastně kdekoli, kde se jejich zahrádka bude líbit Vám :)

Skřítkův svět je ponořený ve speciálním organickém roztoku podle staré japonské techniky uchovávání rostlin. Vydrží tak krásný několik let.


Kategorie