KVĚTINOVÝ TALISMAN JAKO LUXUSNÍ A EKOLOGICKÝ ŠPERK

O tom, že bylinky mají kouzelnou moc, není pochyb. Rostliny, stejně jako kovy nebo drahokamy, obsahují různé typy síly, které se nazývají vibrace. Moc a sílu každé z nich určuje její vůně, tvar nebo barva. Důležitou roli také hraje, to jak a kdy se sbírá. Jak se k ní promlouvá a čemu má sloužit.  Vězte, že Dredatá Máma je pro vás sbírá s láskou a pokorou...


Čili paprika - posiluje věrnost, dokáže zrušit zlé kletby a přivolat lásku

Chrpa - zdokonaluje jasnozřivost. Ženy nosí tuto květinu, aby si přivolaly lásku muže.

Konopí - podporuje léčení, lásku, vize, meditaci (méně než malé množství :)

Len - pomáhá lépe zvládat domácnost.

Levandule - Je otevřenou náručí, která tiší bolesti srdce, odhazuje zbytečné touhy i staré šrámy. Její magickou silou, kterou vyzařuje, je láska, mír, štěstí, klid a čistota.

Lišejník - očišťuje od špatných myšlenek, podporuje prosperitu, štěstí a finanční zisk.

Mák - přináší plodnost, lásku, spánek, peníze, štěstí a dokonce za jistých okolností i neviditelnost.

Marimo - Koule štěstí (živá zelená řasa) - Legenda vypráví o dvou milencích, kteří si nepřáli nic jiného než být spolu. Jak už to tak bývá, jejich láska byla zapovězena, a tak skočili do vody. Jejich srdce se přeměnila v zelenou kouli. Říká se, že přináší srdci to, po čem touží.

Mech- kousek mechu poslouží jako talisman, přinese štěstí i peníze.

Měsíček - pokud ho položíte blízko postele, ochrání vás před zlými sny.

Netřesk - je rostlina, která vydrží jak mráz, tak dlouhé doby bez vláhy, je velice odolný a i při výrazných změnách počasí zůstává stále zelený a velice dekorativní. V magii je považována za jednu z nejsilnějších obchanných rostlin.

Nevěstin závoj - přináší štěstí v manželství.

Ostrožka - víra a vytrvalost

Pampeliška - pro štěstí a splnění snů

Pivoňka - sušené květní lístky se přidávají do ochranných kadidel. Pivoňka upevňuje zdraví a přeje lásce. Je považována za rostlinu urozenosti a elegance.

Pomněnka - jsou symbolem věčné lásky, používaly se při rituálech přátelství a šťastného partnerství, pomáhají upevnit vzpomínky, nebo také zapomenout na ty, kterých se chceme zbavit..

Růže - Je zasvěcena Bohyni lásky Venuši a proto je nejvyšší rostlinou lásky. Propůjčuje okouzlující vyzařování a prospívá srdci, duši i kráse těla.
Pokud chcete, aby se vám zdály jasnovidecké sny, nasypte 2 lžičky čerstvých nebo sušených růžových okvětních plátků do šálku a přelijte vroucí vodou. Zakryjte hrneček a nechte 5 minut ustát. Pokud vypijete výluh, než půjdete spát, posílíte čarování na přivolání lásky. Můžete je taky nasypat do vany a užívat si jejich krásu i vůni, která vás přivede na růžové myšlenky a přivodí růžové sny :)

Rýže - ochraňuje proti všemu neštěstí. Nosí se při sobě na ochranu před zlem. Množí peníze a novomanželům přináší štěstí

Skořice - Jako kuřidlo vyvolává vysoké duchovní vibrace, pomáhá při uzdravování, přivolává peníze, posiluje duševní síly a chrání.

Statice - dodává stálost, pomáhá udržovat koncentraci a udržuje zamilovanost.

Vrba - Vrbové háje byly považovány za tak magické, že pod vrbami sedávali kněží, kněžky, a všechny typy umělců, aby získali výřečnost, inspiraci, schopnosti a umění věštby.

Vřes -Je používána k získání lásky a ochrany. Červený vřes vzbuzuje vášeň, bílý vřes uklidňuje vášně nežádoucích nápadníků.


Drahé kameny

Achát - napomáhá získání duševní rovnováhy a sebejistoty.

Jantar- má velmi silný uklidňující účinek. Odedávna byl používán jako ochranný prostředek proti zlým silám.

Korál - červené korály dodávají sílu a energii. Také pomáhají, zbavit se záporných emocí.

Perla - vládne uklidňujícími léčebnými účinky, pomáhá při řadě onemocnění, která jsou důsledkem stresu. Působí jako celkově podpůrný prostředek. Všeobecně je perla pokládána za symbol štěstí a hojnosti. Přeje lásce a pomáhá získat osobní kouzlo.

Sůl - Pomocí ní se můžeme zbavit veškeré negativní energie