Šperky z mateřského mléka

Šperky z mateřského mléka jsou originální , krásné a plné tekuté lásky. K jejich výrobě stačí cca 10ml Vašeho mléka. Z tohoto množství lze vyrobit několik kusů originálních šperků. Mléko lze kombinovat s květinami, vlásky, vzácnými kameny či kovem. Ale jsem otevřena i dalším nápadům :)

Mléko může být zmražené, nebo čerstvé. Až ke mně doputuje,(většinou poštou v obálce, ideálně v plastové zkumavce z lékárny), tak sice už nebude ke konzumaci, ale může z něho být krásný šperk.

Mléko biologicky a ekologicky konzervuji, suším, drtím a smíchám s klenotnickou pryskyřicí. Tou buď plním ručně foukané sklo, nebo kovová lůžka (Ag, Chir.ocel, pozlacené Ag, hypoalergická postříbřená nebo pozlacená kovová slitina bez olova a niklu) Vše vyrobené v ČR, EU nebo USA.

Zhotovení takového šperku trvá 2-3 týdny. A každý kousek je naprostý originál.

Chcete si vyrobit šperk sama doma? Mám pro Vás MLÉČNÝ BALÍČEK. Najdete v něm směs a návod na konzervaci mléka. Také vše potřebné pro výrobu šperku.. Získáte přístup do výrobní fb skupiny a videonávod. Cena balíčku je  1 990 Kč a vyrobit si můžete  víc než jednu kapku :) ale několik krásných šperků. A co víc, nemusíte je vyrábět najednou!  Ale kdy se Vám bude chtít. Klidně na několikrát.

Komponenty můžete zakoupit u mě v eshopu. Pro DIY doporučuji výrobu šperků pomocí kovových lůžek.


Odkaz na videonávod k výrobě šperku z mateřského mléka za pomoci MLÉČNÉHO BALÍČKU DIY