Šamanský přívěsek z ryzího stříbra

Pojďte spolu semnou vytvořit něco výjimečného. Originální šperk, který si vyrobíte sami! Bude to jedinečný talisman. Dárek, kterým uděláte radost sobě, nebo někomu blízkému. Můžete do šperku vdechnout záměr. Nic není mocnější než, když se spojí Vaše ruce, srdce a vytvoří něco krásného.

Obavy hoďte za hlavu! Nemusíte mít žádné zkušenosti s výrobou šperku. Budu Váš laskavý průvodce. 

Pracovat budeme s ekologicky získávaným stříbrem, s tzv. stříbrnou hlínou, která se tvaruje podobně jako porcelán. V rukách budeme mít naprosto ryzí materiál v té nejvyšší možné kvalitě. tzv. "Fine Silver 999". Šperk, který vypálíme bude naprosto antialergenní, jedinečný a vzhledem k čistotě materiálu i plný léčivé síly. Čisté stříbro umí čistit vodu, v magii má ochranou funkci a léčí i drobné neduhy, lze ho přiložit na ránu..

Sami vytvoříte přívěšek, který si odnesete domů. A samozřejmě dovednost díky které si budete umět vyrobit další šperky ze stříbrné hlíny. K dispozici budete mít každý minimálně 7g stříbra, drahé kameny, kubickou zirkonii i veškeré vybavení potřebné k výrobě a leštění vzácných kovů.

Termín: 30.3. 2024

Kurz se bude konat v širším centru Brna, na rohu ulic Jiráskova a Grohova v milém prostředí obchůdku - Naše Věci, Jiráskova 16.

9 - 13h (bez pauzy na oběd, káva, čaj a drobné občerstvení bude k dispozici)

Maximální kapacita kurzu je 6 lidí. 

Cena kurzu je 2990 Kč.

Tramvaje 3, 10, 12 (zastávka Grohova nebo Konečného náměstí.

Trolejbus č. 25, 26 (zastávka Úvoz)

Zvolte si variantu:

Cena od 2 990,00 Kč