Šamanský přívěsek z ryzího stříbra

Vyprodáno

Předvánoční tvoření 2.12. 

9 - 13h (bez pauzy na oběd, káva, čaj a drobné občerstvení bude k dispozici)

Jiráskova 16, Brno

Pojďte spolu semnou před Vánoci vytvořit něco výjimečného. Vlastní originální šperk! Jedinečný talisman. Dárek, kterým uděláte radost sobě, nebo někomu blízkému. Kdo bude chtít, může do šperku vdechnout záměr při jednoduchém šamanském rituálu, kterým Vás provedu. Nic není mocnější než, když se spojí Vaše ruce, srdce a vytvoří něco krásného.

Nemusíte mít žádné zkušenosti s výrobou šperku. Budu Váš laskavý průvodce. Pracovat budeme s ekologicky získávaným stříbrem, s tzv. stříbrnou hlínou, která se tvaruje podobně jako porcelán. V rukách budeme mít naprosto ryzí materiál v té nejvyšší možné kvalitě. tzv. "Fine Silver 999". Šperk, který vypálíme bude naprosto antialergenní, jedinečný a vzhledem k čistotě materiálu i plný léčivé síly.

Sami vytvoříte přívěšek, který si odnesete domů. A samozřejmě dovednost díky které si budete umět vyrobit další šperky ze stříbrné hlíny. K dispozici budete mít každý minimálně 7g stříbra, drahé kameny, kubickou zirkonii i veškeré vybavení potřebné k výrobě a leštění vzácných kovů.

Kurz se bude konat v širším centru Brna, na rohu ulic Jiráskova a Grohova v milém prostředí obchůdku - Naše Věci, Jiráskova 16.

Maximální kapacita kurzu je 6 lidí. 

Cena kurzu je 2990 Kč.

Tramvaje 3, 10, 12 (zastávka Grohova nebo Konečného náměstí.

Trolejbus č. 25, 26 (zastávka Úvoz)

Zvolte si variantu:

Cena od 2 990,00 Kč