OTISK

Sada na výrobu otisku prstů. Vy si doma jednoduše otisknete do silikonové hmoty (kterou vám pošlu i s návodem) svůj prst nebo otisk miminka, dětí, babiček, dědečků, manžela...zkrátka kohokoli budete chtít a já Vám vyrobím originální přívěsek na krk organického tvaru s otiskem, tak aby byl rozpoznatelný, ale ne zneužitelný... Z druhé strany může být jméno nebo slovo.. Taková ozdoba je naprosto jedinečná, nejen konkrétním otiskem, ale také originálním zpracováním. Pracuji ručně, používám čisté stříbro o ryzosti 999/1000. Bez přidaných kovů jako je tomu běžně u stříbra 925. Tedy bez mědi i niklu. Absolutně hypoalergenní. Navíc toto stříbro je získáváno ekologicky, odpovědně k planetě Zemi. To znamená, že se netěží, ale recykluje se z nefunkční elektroniky. Přívěsky jsou opatřeny ryzostním puncem a mojí výrobní značkou. Vybrat si můžete i částečně pozlacenou variantu 24K zlatem, jako je na obrázku.

Pokud si potrpíte na magické vlastnosti kovů, tak tenhle talisman Vám zajistí energetickou ochranu, vyčistí vodu a můžete ho přiložit třeba na ránu, nebo bolavé ucho, protože má antiseptické vlastnosti.

Každý kousek je opracovaný ručně a s láskou. Tento originální šperk budou dědit generace po Vás.

Obdržíte krabičku se silikonem do kterého otisknete prst a ten následně odešlete zpět na mou adresu, nebo adresu do Zásilkovny.


Zvolte si variantu:

Cena od 2 300,00 Kč